Naturaalne must pikk toupee kiilanevale pealaele

Tootekood: must
Laoseis: 0

Kiilanev pealagi teeb meelehärmi nii meestele kui naistele. Antud toode sobib ideaalselt pealael oleva väiksema kiilasuse varjamiseks lühikeste juuste puhul. Toupee kinnitub clip in klambritega oma juuste külge. Kuna tegemist on ehtsate juustega, segunevad need hästi oma juustega. Toupeed võib ka värvida. Valmistatud ehtsatest aasia juustest. Juuste pikkus u 20cm.

 

Hooldus. Kammi toupeed peale iga kandmiskorda. Alusta juuste otstest ning õrnalt hõreda kammi või harjaga kammides liigu ülespoole. Väga head on kammimiseks Tangle Teezer ja Macadamia pusaharjad. Kanna toupeed puhastel ja kuivadel juustel, siis ei pea seda nii tihti pesema.Toupee pesemiseks sobib õrn laste šampoon või mõni muu õrnatoimeline sulfaadivaba šampoon. Kui kannad toupeed iga päev, siis on soovitav seda pesta iga kahe nädala tagant. Pesemise vajadus sõltub ka ilmastikust, viimistlusvahenditest jne.
Pesemine. Enne pesemist kammi toupee õrnalt läbi. Täida kauss jaheda veega (nii palju, et see toupee täielikult kataks). Ära kunagi kasuta kuuma vett, kuna see võib toupee rikkuda. Sega vette lusikatäis šampooni ja pane toupee vette. Hoia seda vees umbes 10 minutit ja seejärel liiguta seda õrnalt (nagu lõnga pestes), ära kunagi hõõru. Peale pesemist loputa toupee puhtas vees ning lase liigsel veel maha voolata. Ära vääna! Sega külma vette lusikatäis niisutavat palsamit ning aseta toupee sellesse 10-ks minutiks. Palsamit ei ole vaja välja loputada. Lase lihtsal liigsel veel maha voolata ja pane toupee rätile kuivama, soovi korral võid kergelt rätiga tupsutada. Ära vääna! Lase toupeel õhu käes loomulikult kuivada. Kui sul on paruka alus, siis aseta sellele.
Hoiatused. Ära kuivata päikese käes ega radiaatori või ahju lähedal. Ära kuivata fööniga ega kasuta lokitange, kuna tugev kuumus võib toupee rikkuda. Kammida tohib ainult täielikult kuivanud toupeed!