Poolpüsiv tattoo lipsuga, dekoltee tattoo

Tootekood: gzxt018
Laoseis: 3
Hind:
6,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Lipsuga poolpüsiv tattoo gardeenia mahlaga

Revolutsiooniline toode, mis on võrreldav tõeliste tätoveeringutega

Poolpüsiva tattoo kirjeldus

Tattoo lehe mõõdud on 15*28cm. Lehel on üks suur kujund, mis sobib hästi paigaldamiseks nt dekoltee piirkonda, rinna alla või turjale.

Poolpüsiva tattoo värvi koostis

Värvipigment on saadud gardeeniast, mis on  Hiinast pärit enam kui 1600-aastase ajalooga dekoratiivsete õitega põõsastaim. Pigment on pärit gardeenia viljast ning on looduslik, ohutu ja söödav. Sama pigmenti kasutatakse ka toiduainetööstuses sinise värvuse saamiseks.

Poolpüsiva tattoo toimimise põhimõte

Pärast kokkupuudet nahaga toimub oksüdatiivne protsess, mille käigus pigment aktiveerub ja poolpüsiv tattoo muutub  sinakasmustaks. Tekkinud värvitoon on täpselt nagu ehtsal tätoveeringul.

Poolpüsiv tattoo ei karda hõõrumist, see on väga realistlik ja püsib nahal kauem, kui ajutine tattoo.

Püsib peal umbes 7-14 päeva

Poolpüsiva tattoo paigaldamine:

 

  • Puhasta nahk. Soovitatav on ka karvad eemaldada. Jälgi, et nahk oleks puhas ja kuiv. Ära kasuta kreeme enne ega vahetult pärast tattoo paigaldamist

 

  • Eemalda tattoo lehelt kile ja suru helepruuni pildiga pool vastu nahka. Tee paber märjaks. Hoia paberit õrnalt vastu nahka ja oota u 20 sekundit. Väldi paberi liigutamist. Vajadusel niisuta paberit veel.

 

  • Eemalda ettevaatlikult paber. Enne piilu serva alla, et tattoo oleks kindlalt nahale kinnitunud.

 

  • Nahale jääb kahvatu pilt. Lase poolpüsival tattool õhu käes kuivada. Esimesel päeval väldi poolpüsiva tattoo hõõrumist ja tattooga piirkonna kreemitamist. Soovitatav on tattooga piirkonda mitte märjaks teha. Väldi sauna ja muid higistama ajavaid tegevusi. Umbes 24 tunni pärast on heledad tattoo jooned nahaga reageerinud ja nende asemel tekkinud  tumedam pigment, mis saavutab u 24 tunni pärast sinakasmusta värvuse.

 

Poolpüsiv tattoo püsib nahal umbes 1-2 nädalat. Poolpüsiva tattoo pealpüsimise aeg sõltub naha eripäradest (nt kui rasune on nahk, kui kiiresti epidermis uueneb jne) ja on igaühel erinev. Lõpus tõuseb pigment naha pinnale ja selle saab  meigieemaldusvahendi või õliga maha võtta.