Transpordi info

Transpordi hinnakiri:


Smartpost pakiautomaat 2,99€
SmartKuller   4,8€
Omniva pakiautomaat 2,99€
Eesti Posti postkontor 4,59€
Eesti Posti kuller 5,29€

Lihtkiri ainult väikese koguse tattoode tellimiseks 0,9€  Lihtkirja ei saa jälgida ja Eesti post ei vastuta kirja kaotsimineku korral!

Soome Smartpost pakiautomaat 10€

Soome postkontor 12€

Soome tähitud maksikiri 5,9€

 

Transpordi hinnad sisaldavad pakkimise tasu ja pakkematerjale.

 

Tasuta pakiautomaati saatmine tellimustel üle 29€!

Tegemist on e-poega. Kohapeale ei saa tulla kaupa valima ja ostma!

Smartposti pakautomaadist saad paki kätte sulle SMS-iga saadetud koodi alusel. Tarneaeg Smartpostiga on u 1-4 tööpäeva.

Soome Smartposti pakiautomaati saatmiseks valige transpordi all riigiks Soome ja siis saate valida teile sobiva pakiautomaadi. Soome jõuab pakk 3-7 tööpäeva jooksul.

Smartkuller toob paki sulle koju kätte. Tellimust tehes kirjuta kommentaari, kas kuller võib tulla iga kell või 9.00-17.00 või 17.00-21.00.

Omniva pakiautmaadist saad paki kätte sulle SMS-iga saadetud koodi alusel. Tarneaeg Omniva pakiautomaati on tavaliselt 1-4 tööpäeva.

Eesti Posti postkontorisse tellides saad paki saabumise kohta SMS-i ja e-maili. Paki saad kätte isikut tõendava dokumendi alusel. Tarneaeg on tavaliselt 1-4 tööpäeva.

Eesti Posti kulleriga tellides tuuakse pakk sulle koju kätte. Tarneaeg on tavaliselt 1-4 tööpäeva.

Lihtkirjaga saates jõuab kiri Sinu postkasti 2-5 tööpäeva jooksul. Saadetist ei saa jälgida ja Eesti Post ei vastuta kirja kaotsimineku korral!

 

Kui sul on paki kättesaamisega kiire, pane kindlasti tellimuse juurde ka sellekohane märge ja me teeme kõik endast oleneva, et pakk võimalikult kiiresti posti viia.

 

Tellimuse staatuse jälgimiseks kliki lingile, mille leiad meilile tulnud tellimuse kinnitusest:

 

Avanenud lehelt leiad tellimuse info ja staatuse ning kommentaaride alt leiad ka paki jälgimiskoodi. Kood lisatakse alles siis, kui pakk on komplekteeritud.